תמיד מעניין אותך לשמוע איך משפחות מתקצבות וחוסכות כסף? בין אם אתם משק בית בעל 2 מקורות הכנסה או חד-הכנסה, חשוב למתוח את כספכם ולוודא שתוכלו לחיות בנוחות כאשר אתם גם מטפלים בילדים ו/או חיות מחמד. אל תדאג אם אתה לא איפה שאתה רוצה להיות יש לנו הרבה טיפים לתקציב למשפחות לנצל.

 

לאחרונה דיברתי עם כמה אנשים כדי לראות מה הטיפים או האסטרטגיות האהובות עליהם לחסוך כסף במשק הבית שלהם. טיפים אלה הם מעשיים אך גם חכמים מספיק כדי לעזור לך לחסוך כסף מבלי להרגיש מקופח במיוחד.

1. ערכו תכנית ארוחות

זה כל כך קל שהוצאות האוכל החודשיות שלך יוצאות משליטה. כשאין לך תוכנית מה המשפחה שלך תאכל כל יום, זה המקום שבו העלויות יכולות לעלות בצורה של ארוחות לא מתוכננות במסעדה ומצרכים במחיר מופקע. במקום זאת, צור תוכנית ארוחות שבועית.

 

בעלי ואני יוצרים תוכנית ארוחות לארוחות ערב שבועיים בכל פעם. רכשתי לוח תוכנית ארוחה למחיקה יבשה. כל שבועיים, אנחנו יושבים ומקדישים 30 דקות לתכנון ארוחות למשך 14 ימים. לאחר מכן, אנו בונים את רשימת המכולת שלנו על סמך תוכנית הארוחות.

 

זה נהדר כי אנחנו תמיד יודעים מה יש לארוחת ערב 90% מהזמן. גם אם יש יום עמוס (או שבוע) נוכל לתכנן מראש ולהכין ארוחת ערב או להכין ארוחה קלה מהתוכנית הקיימת.

2. השתמש בכלל 48 השעות

כלל 48 השעות הוא אחד מעצות התקציב הטובים ביותר למשפחות המעוניינות להימנע מרכישות לא מתוכננות. זה בסדר לפעמים להתרחק מהתקציב, אבל רכישות עקביות לא מתוכננות יכולות באמת להעיף אותך מהמסלול.

 

אז בפעם הבאה שאתה בחנות, גולש באינטרנט, או עומד בפני הזדמנות לקנות משהו שלא היה במקור בתקציב, קח לפחות 48 שעות לחשוב על זה. זה מכונה בדרך כלל כלל 48 השעות. זה יכול לעזור לך להימנע מהרבה רכישות דחף שאתה עלול להתחרט עליהן מאוחר יותר.

 

כשנגמרו 48 השעות, רוב האנשים מגלים שהם לא באמת חשבו על הפריט או הבינו שזה לא הכרחי.

3. מצא מבצעים לחסוך בחפצי בית

כולם צריכים חפצים ביתיים כמו סבון, חומר ניקוי כביסה, שקיות אשפה ונייר טואלט. הרבה מהמשפחות שדיברתי איתן היו מחויבות למצוא עסקאות כדי לחסוך בפריטים היומיומיים האלה. קופונים לKSP היא אחת האפשרויות הטובות ביותר לחסוך בחפצי הבית שלך. אתה יכול לממש קופונים באינטרנט או לערום קופונים עם עסקאות קיימות כדי לחסוך כסף גם על רכישות בחנות.

 

זה גם רעיון טוב לא להיות מחויב מדי לשימוש במותג מסוים. פתיחות לכל מותג תעזור לך לחסוך יותר מכיוון שאתה אף פעם לא יודע על מה תמצא קופון או מה יהיה במבצע. דבר נוסף שאולי כדאי לשקול הוא לייצר חלק מהפריטים הביתיים שלך כדי לחסוך כסף.

4. לארח בבית

זה נחמד לצאת כמשפחה, אבל לפעמים זה פשוט לא תמיד בתקציב. אירוח בבית יכול להיות קל יותר ממה שאתה חושב. זה יכול להיות ערב משחקי לוח בבית או תחרות משחקי וידאו. או אולי, להדליק מדורה בחצר האחורית שלך לילה אחד ולצלות מרשמלו.

 

היו יצירתיים ומכוונים כדי לבנות זיכרונות מהנים עם יקיריכם בבית. בשנה האחרונה, בעלי ואני התחייבנו לערוך ערב משפחתי בימי שני בו אנו עושים פעילות חיבור בבית ונאכל חטיף מיוחד. אנחנו עדיין יוצאים ועושים דברים גם כן, אבל אנחנו גם שומרים על זה די חסכני על ידי מציאת אירועים ופעילויות בחינם ובמחיר סביר להתנסות בהם.

5. אל תפחד להציב מטרות גדולות

אל תפחד להציב מטרות גדולות שמפחידות אותך מעט. רוצים לקנות נכסים להשכרה או לטייל מספר פעמים במהלך השנה? או, אולי החלום שלך הוא לשלוח את הילדים שלך לקולג' ללא הלוואות סטודנטים.

 

מה שזה לא יהיה, השתמש בזה כדי להניע אותך לתקציב ולהוציא את כספך בחוכמה. ככל שתנצלו יותר את העצות התקצובות החכמות הללו למשפחות, כך תוכלו לשמור יותר כסף עבור המטרות שלכם. כשיש לך למה לשאוף, זה עושה את כל ההבדל.

סיכום

טיפים אלה לתקציב למשפחות יכולים באמת לעזור לך לחסוך יותר כסף. בין אם אתה מחפש להוסיף לקרן החירום שלך, לשלם חובות, או פשוט להתקדם עם החשבונות, תקציב טוב יותר יעזור לך להפנות כסף למטרות אחרות.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://nau.co.il/.