כן, התינוקות כל כך חמודים, והם מריחים כל כך טוב! אבל אנחנו גם רוצים לחגוג את האמא ולהודות במה שהיא השיגה. יש כל כך הרבה דברים שאמהות טריות צריכות לעצמן! אז יצרנו רשימה של מתנות הריון לאמהות בפעם הראשונה, כי נדרשת עבודה רבה כדי להביא תינוק לעולם. אבל לפני שנצלול לתוך רשימת המתנות המדהימה שלנו, בואו נדון כיצד תוכלו לספק מעט תמיכה לאמהות בפעם הראשונה.

 

איך לתמוך באמהות בפעם הראשונה

הקמת משפחה היא חוויה משנה חיים. וזה נכון לכל ההורים. אבל עבור אמהות טריות, חוסר הוודאות באחריות לאדם אחר יכול להיות מלא דאגה וספק עצמי.

 

אז להיות שם בשבילם, להקשיב ולתת מילות עידוד הן דרכים מצוינות להראות תמיכה. או אולי אתה יכול לקחת אותה לארוחת צהריים לפעמים לשיחה של מבוגרים. אמהות יכולה להיות מבודדת לפעמים, וגם אמהות טריות משתוקקות לחברה.

 

כשאתה מבקר, אתה יכול גם להציע לעשות עבורה כמה מטלות, כמו להוציא את האשפה, לשטוף כלים או לשים כביסה מהירה. כל עזרה תתקבל יותר מהערכה!

 

הריון ולידה הם אירועי ניצחון. אבל, רק בגלל שנולדים יותר מ-10,000 תינוקות בכל יום, לא אומר שכל אחד מהם אינו נס. ולמרות הכל, אמא גידלה את התינוק, עמלה, ילדה ועכשיו מטפלת בתינוק חדש לגמרי.

 

היא כנראה כבר קיבלה או קנתה יותר ממספיק נעליים לילד שלה. אז, אם אתה יכול, וודא שאתה מקבל משהו רק בשבילה. דברים חיוניים לאחר לידה תמיד יתקבלו בברכה. או שאתה יכול להכין חבילת טיפוח מדהימה של מתנות הריון לאמהות בפעם הראשונה עם כמה מהפריטים למטה שמתאימים לתקציב שלך.

 

  1. בקבוק מים מהנה

לחות היא כל כך חשובה לאמהות, במיוחד אם הן מניקות או שואבות. אני עדיין זוכר כמה צמא קיבלתי באותם ימים. אז גם אם אתה חושב שבקבוק מים מהנה ומעורר מוטיבציה הוא אחת מאותן מתנות הריון בלתי צפויות לאמהות בפעם הראשונה, זה יזכה להערכה רבה.

 

בקבוק מים מקל על החיים של אמא להחזיק אותו לצידה בכל עת. והיא לא תצטרך לשתות משהו כשהתינוק יונק או ישן.

 

  1. כרית חימום

סיפור ההריון והלידה של כולם שונים. אבל כולם יכולים להסכים, תהליך העבודה והמסירה מתיש. מכיוון שחום יכול לעזור להרגיע שרירים ומפרקים כואבים, כרית חימום היא מתנה נהדרת ברשימת הדברים שאמהות טריות צריכות.

 

  1. קרם פטמות

הנקה זה יפה. זו דרך לאמהות לספק הזנה לתינוקות שלהן ולהתחבר. אבל הנקה יכולה להוביל גם לפטמות כואבות וגולמיות. אז תעזור לאמא. אם אתם מרכיבים סל טיפוח של דברים שאמהות טריות צריכות לעצמן, הקפידו להוסיף קרם פטמות אורגני.

 

  1. קופסת חטיפים

המאבק וחוסר השינה של ההורים במהלך החודשים הראשונים הוא אמיתי! חייה של אמא טרייה יכולים להיות עמוסים מאוד, שהיא עלולה אפילו לשכוח לאכול. ואנחנו לא יכולים לקבל את זה מכיוון שבריאות התינוק תלויה בבריאותה של אמא.

 

וכאן נכנסת לתמונה אתה וקופסת חטיפים בריאה. הרכיבו סלסילה של החטיפים האהובים עליה. או הזמינו מאמזון חבילת טיפוח לחטיפים בריאים וקבלו אותה במשלוח עד דלת ביתה.

 

  1. מנשא לתינוק

אני לא יודע למה אבל ברגע שאני מתחיל במטלה, הילד שלי חושב שזה הזמן הטוב ביותר להיצמד אליי. אז, לבשתי את התינוק שלי בעיקר כדי להכין ארוחת ערב, לעשות סידורים ולבצע עבודה. וזו הסיבה שאני מוסיפה מנשא או עטיפת תינוק לרשימה הזו של מתנות להריון לאמהות בפעם הראשונה.

 

  1. לבוש נוח

חלוקים יוקרתיים, חותלות וחזיות הנקה הן מתנות הריון מומלצות מאוד לאמהות בפעם הראשונה. לרוב, אמהות יכינו את כל מה שהתינוק שלהן צריך. אבל הם לא יקנו שום דבר לעצמם, אז הפריטים האלה יזכו להערכה רבה.

 

  1. ארגונית לעגלה

מארגן עגלה הוא חובה ברשימת הדברים שאמהות טריות צריכות. ברצינות, אמהות תמיד יכולות להשתמש בסט ידיים אחר. אבל מכיוון שזה לא תמיד זמין, מארגן עגלה יכול להקל על חייה. זה עוזר לשמור את כל הדברים החיוניים כמו קפה, טלפון, ארנק, מפתחות, בקבוק תינוק וחטיפים בהישג יד בזמן שהיא בחוץ.

 

  1. תיק החתלה

בעוד שרוב הנשים מברכות על ההזדמנות להשוויץ בארנקיהן על ידי החלפתן כל הזמן. לאמהות אין את הלוקסוס הזה. אי להחזיק תיק ייעודי עבור התינוק הוא דרך קלה לשכוח דברים. תחשוב שהחיתול מתפוצץ בלי חולצה נוספת בזמן שהם בחוץ!

 

אז, כמובן, תיק החתלה מומלץ הוא אחד הדברים שאמהות טריות צריכות. אני ממליץ בחום על תיק גב כי הוא קל יותר לנשיאה. אתה יכול אפילו להשיג כאלה שמגיעים עם ארגוניות לחיתולים, מגבונים, בקבוקים וחטיפים.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.jemix.co.il/