כפי שמטיילים רבים יכולים להעיד, booking.com קובע את הסטנדרט לאתרי הזמנת מלונות. הממשק קל לשימוש, המלאי לכאורה אינסופי, מדיניות הביטולים היא בדרך כלל ליברלית והמחירים הם באופן עקבי מהטובים שתמצאו באינטרנט. כל התכונות המדהימות הללו הופכות אותו למקום המועדף עלינו להזמין מלונות.

תוכנית Genius

לפני כמה שנים, booking.com חשפה את התוכנית Genius שלהם ואנחנו אוהבים אותה. בניגוד לכל כך הרבה תוכניות נאמנות לבתי מלון שיכולות להסתבך מאוד או לדרוש נאמנות רצינית, תוכנית ההזמנה Genius היא פשוטה: בצע שתי הזמנות בשנתיים, ואתה בפנים לכל החיים!

 

ללא נקודות מעקב או צפייה בערך הממוצע של ההזמנות הקודמות שלך – תוכנית Genius היא הדרך הטובה ביותר לחסוך במלונות לדעתנו. גם אם ההזמנות הראשונות שלך הן מיטות אכסניה בסך $12 או דירות ידידותיות למשפחות, הן עדיין נחשבות להשגת סטטוס גאון של booking.com.

 

ברגע שתגיע לסטטוס גאון, בכל פעם שתלך להזמנה תראה את הסמל הצהוב והצהוב ליד הנכסים המשתתפים (ויש המון כאלה) ותקבל הנחה אוטומטית של 10-20% על המלונות האלה! לעתים רחוקות אנו מוצאים דיל זול יותר במלונות כיום, וכמה נכסים מסוג Genius מציעים הטבות נוספות כמו צ'ק-אין מוקדם, צ'ק-אאוט מאוחר ואפילו משקאות או ארוחת בוקר בחינם (ניתן לשלב גם קופונים להזמנה מבוקינג).

 

כמה רמות Genius יש היום ב-Booking? יש כרגע שלוש רמות Booking Genius. היתרון הבסיסי של Booking Genius רמה 1 הוא 10% הנחה בבתי מלון נבחרים (הם צריכים לקבל דירוג משתמש מינימלי של 7.5 כדי להשתתף, אז אתה מקבל רק את הדברים הטובים). ברגע שתגיע ל-Booking Genius רמה 2 על ידי השלמת חמש הזמנות בשנתיים, מלונות אלה יכולים להציע לך עד 15% הנחה ולפעמים ארוחת בוקר בחינם. כעת בשנת 2022 אורחים תכופים כמונו השוהים 15 פעמים בשנתיים מתוגמלים עם Booking.com Genius רמה 3; הוא כולל פוטנציאל לחיסכון של עד 20%, שדרוגי חדר ארוחת בוקר חינם ותמיכה בעדיפות.

 

כמו בסטטוס רמה 1, כל רמות ה-Genius ב-Booking הן לכל החיים של חשבונך. אני מקווה שבסופו של דבר הם יציגו את Booking Genius רמה 4 לנוסעים תכופים כמונו! אילו הטבות של Booking.com Genius רמה 4 הייתם מקווים לראות? עבורי זה יכול לכלול בונוסים כמו חניה חינם או ויתור על דמי נופש מכיוון שאלו יהיו רק ללקוחות הנאמנים ביותר.

 

חסכנו כל כך הרבה כסף במהלך השנים עם ההטבות של תוכנית Booking.com Genius ואני יודע שנחסוך אפילו יותר בעתיד. להלן סיכום קצר:

 

הזמנה Genius רמה 1

הישאר 2 פעמים

קבלו עד 10% הנחה על שהייה עתידית

הזמנת גאון רמה 2

הישאר 5 פעמים

קבלו עד 15% הנחה על שהייה עתידית

ארוחת בוקר חינם בחלק מהמלונות

שדרוגים חינם בחלק מהמלונות

הזמנת גאון רמה 3

הישאר 15 פעמים

קבלו עד 20% הנחה על שהייה עתידית

ארוחת בוקר חינם בחלק מהמלונות

שדרוגים חינם בחלק מהמלונות

קו תמיכה עדיפות

בדוק את התאריכים שלך ואת מספר הלילות

אם אתה גמיש בתוכניות הטיול שלך, בדוק את המחירים עבור התאריכים בסביבה ואפילו עבור מספר שונה של לילות עבור מבצעי המלון הטובים ביותר. בעוד שבדרך כלל אנו חושבים על בתי מלון כבעלי תעריף קבוע ללילה (לפעמים יותר בסופי שבוע), גילינו דרך booking.com שלפעמים העלות הנוספת להוספת לילה או שניים מורידה את המחיר ללילה.

 

כדוגמה, הסתכלנו על שהות של לילה אחד בירושלים שהייתה עולה 100 דולר; כשמחירנו שהות של שני לילות, זה היה רק 50 דולר יותר!

 

וזה הגיוני לגמרי. בעוד שרוב המלונות שולחים את צוות הניקיון לסדר מדי יום, ניקיון מלא בין האורחים כרוך הרבה יותר. הם צריכים להחליף את כל המצעים, לחדש את מלאי מוצרי הטואלטיקה והמיני בר, לחפש פריטים נדושים ועוד. בתי המלון מעדיפים שהאורחים שלהם ישהו כמה לילות בכל פעם והם מתמחרים את החדרים שלהם בהתאם.

 

מאמר זה נכתב בשיתוף עם https://cheaphotelstelaviv.co.il/.